10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı Narlıdere İlçe Programımız
Bu topraklarda yeşerttiğin umut sonsuza dek yaşayacak...
Cumhuriyetimizin ve bağımsızlığımızın mimarı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 85'nci yıldönümünde saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. Türk milletinin kurtuluş ve varoluş mücadelesinin en büyük kahramanını, bağımsızlık ateşini yakan ebedi komutan, eşsiz devlet adamı büyük önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK her zаmаn yüreğimiz de yаşаyаcаksın.
Narlıdere Kaymakamlığı ve Narlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına okulumuz tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni, öğretmen ve öğrencilerimizin özverili çalışmaları sayesinde başarıyla gerçekleştirilmiştir. Öğrencimiz Deniz Ali Yılmaz, zeybek solo gösterisiyle büyük beğeni almıştır. Emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Narlıdere Prof. Dr. Aziz Sancar Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, İzmir Ortaokul Haberleri, İzmir Narlıdere Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, İzmir Ortaokul Videoları, İzmir Narlıdere Ortaokul Videoları, İzmir Okulları, İzmir Narlıdere Okulları, İzmir Ortaokulları, İzmir Narlıdere Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)