19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliğimiz
Okulumuz Şehit Ömer Halisdemir İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 101. yılı kutlamaları için işaret dilinde ''Biz Atatürk Gençleriyiz'' marşı söylendi.
Koreografisini Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Necla ÇEVRİM'in yaptığı,rejisörlüğünü Resim öğretmeni Hüseyin SOYLU'nun gerçekleştirtiği ve okulumuz öğrencilerinin gönüllü görev aldığı 19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sosyal farkındalık etkinliğimiz için emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
19 Mayıs Atatürk' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılı kutlu olsun.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Selçuk Borsa İstanbul Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Selçuk Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Selçuk Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Selçuk Okulları, İzmir Anadolu Liseleri, İzmir Selçuk Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 18.05.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)