19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı Evlerimizde Kutladık.
19 Mayıs 1919'da Mustafa Kemal Atatürk Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıkmıştır ve bugün İtilaf Devletleri'nin işgaline karşı Kurtuluş Savaşı'nın başladığı gün kabul edilir. Atatürk bu bayramı Türk gençliğine armağan etmiştir.Okulumuz Görsel Sanatları Öğretmeni Sermin ÖZOLÇUM, evlerimizin okullara dönüştüğü bu dönemde Uzaktan Eğitim EBA ile derslerine devam ederek öğrencileri ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 101. yılında resim çalışması yaptılar.
Okulumuz 10-C Özel Eğitim Öğretmeni Birsel TUNÇ ve öğrencileri ile 9-A Özel Eğitim Öğretmeni Ülkü KARAHAN ve öğrencileri Uzaktan Eğitim EBA ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 101. yılında, evlerinde şiir okuyarak bu anlamlı günü coşkuyla kutladılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Konak Konak Özel Eğitim Meslek Okulu
Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, İzmir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, İzmir Konak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, İzmir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, İzmir Konak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Konak Okulları, İzmir Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri, İzmir Konak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)