Allianz Kampüs Gezimiz
Okulumuz Pazarlama ve Perakende Alanı 11G Sigortacılık sınıfı ALLİANZ KAMPÜS ziyaretinde bulunmuşlardır. İzmir Ticaret Odası Meclis üyesi ve Ege Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Ersoy KOCAMANOĞLU önderliğinde Allianz Ege Bölge Yöneticileri Hilmi AKAGÜNDÜZ ve Emre TORÇUN`a bizi ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Konak İzmir Dış Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Konak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Konak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Konak Okulları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İzmir Konak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 01.06.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)