Cumhuriyetimizin 100. Yılı Okulumuzda Coşkuyla Kutlandı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı okulumuzda; okul yönetimi, öğretmenler ,öğrenciler ve velilerimizin katılımıyla büyük bir coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet´imizin 100. yılını kutladığımız bu bayramda; okulumuzda yapılan törende günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı, gösteriler sunuldu ve şiirler okundu. Programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Narlıdere İlhan Onat İlkokulu
İlkokul Haberleri, İzmir İlkokul Haberleri, İzmir Narlıdere İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, İzmir İlkokul Videoları, İzmir Narlıdere İlkokul Videoları, İzmir Okulları, İzmir Narlıdere Okulları, İzmir İlkokulları, İzmir Narlıdere İlkokulları
Yayın Tarihi: 31.10.2023 - Güncellenme Tarihi: 01.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)