Dünya Down Sendromlular Günü Etkinliğimiz
Okulumuz Çocuk Gelişimi ve eğitimi alanı öğrencileri 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü kapsamında tüm sınıflara girerek Down Sendromlular hakkında bilgilendirme yapmışlar ve farkındalık oluşturmuşlardır.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Ödemiş Ödemiş Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Ödemiş Okulları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 21.03.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)