Etwinning Speed Steam ve Stem Influencer Projelerimiz Başarıyla Tamamlandı
eTwinning Speed STEAM ve Stem Influencer Projelerimiz Başarıyla Tamamlandı
İtalya, Hırvatistan, Romanya, Ürdün ortaklıkları ile yürüttüğumuz Speed STEAM ve Stem Influencer projelerini başarıyla tamamladık.Speed Steam projesinde kuruculugunu, Stem Influencer projesinde ise ortaklığını yürüten Fen bilimleri öğretmenimiz Gönül Keskin projelerde yapılan çalışmalarını öğrencileriyle birlikte gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz hedeflenen kazanım ve becerilere ulaştı.Çalismalari takdir etmek amacıyla hazırladığımız sertifikalar ile öğrencilerimizin çalışmalarını taçlandırdik.Her iki projemiz için eTwinning kalite etiketine başvuruda bulunduk.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Ödemiş 3. Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, İzmir Ortaokul Haberleri, İzmir Ödemiş Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, İzmir Ortaokul Videoları, İzmir Ödemiş Ortaokul Videoları, İzmir Okulları, İzmir Ödemiş Okulları, İzmir Ortaokulları, İzmir Ödemiş Ortaokulları
Yayın Tarihi: 09.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)