İmam Hatiplerin Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun!
İmam Hatip Okullarının kuruluşunun 71. Yıl dönümü münasebetiyle; İmam Hatip okullarının vizyonu, misyonu, dünü, bugünü ve geleceği konularında farkındalık oluşturmak amacıyla, tüm sınıflarımızda İmam Hatip okullarının kuruluş ve ayakta kalma mücadelesini ve M. Celaleddin Ökten Hoca'nın bu husustaki gayret ve çalışmalarını anlatan belgeseller izletildi. Öğrencilerimizin 'İmam Hatipli Olmak' teması üzerine duygu ve düşünceleri panolarımızda sergilendi.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Konya Karatay Sultan Alparslan İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Konya İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Konya Karatay İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Konya İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Konya Karatay İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Konya Okulları, Konya Karatay Okulları, Konya İmam Hatip Ortaokulları, Konya Karatay İmam Hatip Ortaokulları
Yayın Tarihi: 21.10.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)