Karbon Ayak İzi Azaltma Projesi
Okulumuzda karbon ayak izini azaltma projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte okulumuz Müdürü Sayın Ahmet ÖZTEKİN, felsefe dersi öğretmenlerimiz Nursel Doğan, Turgay Emeç ve projede görevli öğrencilerimiz geri dönüştürülmek üzere toplanan içecek kutularıyla yaptıkları etkinlikte karbon ayak izini azaltmaya bizler de varız dediler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Bornova Bornova Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Bornova Okulları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İzmir Bornova Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 10.02.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)