Kütüphaneler Haftası Etkinliklerimiz
28 Mart - 03 Nisan tarihleri arasında Kütüphaneler haftası etkinliklerimizi gerçekleştirdik.
2021-2022 Öğretim Yılı başından itibaren okul kütüphanesinden yararlanarak en çok kitap okuyan üç öğrencimizi belirledik. 22 kitap okuyan 9E sınıfından Aslı Ahı, 17 kitap okuyan 9D sınıfından Zeliha Korkmaz, 17 kitap okuyan 10A sınıfından Batuhan Kasabalı, hediye verilerek ödüllendirildi.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Ödemiş Ödemiş Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Ödemiş Okulları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 31.03.2022 - Güncellenme Tarihi: 04.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)