Merkezimizde "Sıfır Atık" Kütüphanemizi Kurduk
Yüreğir Halk Eğitimi Merkez Binamızda "Sıfır Atık Projesi" kapsamında, harika çalışmalarla, ciddi düzeyde bir emek sonucunda Kütüphanemizi kurduk. Desteklerinden dolayı Kurum Müdürümüz Sayın Cemil MEŞE'ye, İdari Kadromuza ve Kurum Personelimize teşekkürlerimizi sunar, güzel çalışmaların devamını dıleriz...
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Adana Yüreğir Yüreğir Halk Eğitimi Merkezi
Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Adana Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Adana Yüreğir Halk Eğitim Merkezi Haberleri, Halk Eğitim Merkezi Videoları, Adana Halk Eğitim Merkezi Videoları, Adana Yüreğir Halk Eğitim Merkezi Videoları, Adana Okulları, Adana Yüreğir Okulları, Adana Halk Eğitim Merkezleri, Adana Yüreğir Halk Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 13.03.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)