Mesem Programı Nakiller
Karatay Borsa İstanbul Zübeyde Hanım MTAL, MESEM programına kayıtlı öğrencilerden 9. ve 10. sınıf öğrencilerinin nakillerinin kurumumuza yapılacağı kararlaştırıldığından; ilgili sınıflarda öğrenim gören çırakların okulumuza velileri ile birlikte başvurmaları gerekmektedir.
Başvuruda:
1-Ustalık Belgesi fotokopisi
2-Sözleşme (Okuldan alınacak)
3-Usta Öğreticilik belgesi Fotokopisi
4-Usta Öğreticinin son aya ait SGK hizmet listesi
5-Öğrenim belgesi (Öğrenci belgesi Zübeyde Hanım MTAL'den alınacak)
6- Kimlik fotokopisi(öğrencinin)
7- Bir adet vesikalık fotoğraf
8- İşletmenin vergi levhası fotokopisi
belgeleriyle başvuru yapılacaktır.
Karatay Borsa İstanbul Zübeyde Hanım MTAL, MESEM programına kayıtlı öğrencilerden 9. ve 10. sınıf öğrencilerinin nakillerinin kurumumuza yapılacağı kararlaştırıldığından; ilgili sınıflarda öğrenim gören çırakların okulumuza velileri ile birlikte başvurmaları gerekmektedir.
Başvuruda:
1-Ustalık Belgesi fotokopisi
2-Sözleşme (Okuldan alınacak)
3-Usta Öğreticilik belgesi Fotokopisi
4-Usta Öğreticinin son aya ait SGK hizmet listesi
5-Öğrenim belgesi (Öğrenci belgesi Zübeyde Hanım MTAL'den alınacak)
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Konya Karatay Karatay Borsa İstanbul Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Konya Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Konya Okulları, Konya Karatay Okulları, Konya Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Konya Karatay Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)