Mino Sofe - Sınırlarım Onayım Farkındalık Projesi
SOFE - sınırlarım onayım farkındalık projesi Dokuz Eylül Rotary Kulübü ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplum Sağlığı Eğitim birimiyle gerçekleştirdiğimiz sofe projemiz toplum Birliği okulumuzda da Ödül ve hediyelerin verildiği renkli ve duygusal anıların yaşandığı kapanış etkinliği ile tamamlandı.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Konak Kocatepe Mehmet Lütfiye Dönmez İlkokulu
İlkokul Haberleri, İzmir İlkokul Haberleri, İzmir Konak İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, İzmir İlkokul Videoları, İzmir Konak İlkokul Videoları, İzmir Okulları, İzmir Konak Okulları, İzmir İlkokulları, İzmir Konak İlkokulları
Yayın Tarihi: 16.02.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)