Öğretmenler Günü Kutlama Programımız
Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan programımız okulumuzun en genç öğretmeni Damla Nur Aydın'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla ve öğrencilerimizin seslendirdiği şiirlerle devam etti. 7/D sınıfı öğrencilerimizin öğretmenlerimize ithafen yazıp seslendirdiği oratoryosu neşeli anlara sahne oldu. Okulumuz müzik gurubu eşliğinde Rehber öğretmenimiz Bahri Uysal'ın ve öğretmenlerimizin topluca seslendirdiği şarkılar büyük beğeni topladı. Programda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Ödemiş Mustafa Ayşe Yanbastı Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, İzmir Ortaokul Haberleri, İzmir Ödemiş Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, İzmir Ortaokul Videoları, İzmir Ödemiş Ortaokul Videoları, İzmir Okulları, İzmir Ödemiş Okulları, İzmir Ortaokulları, İzmir Ödemiş Ortaokulları
Yayın Tarihi: 24.11.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)