Okulumuz Teknofest'te
Çiğli Havalimanı'nda gerçekleştirilen, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin millî teknoloji geliştirmesi konusunda kritik rol oynayan kuruluşlar tarafından desteklenen Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivali Teknofest'e 2- A sınıfı öğrencilerimiz Öğretmenleri Levent ÖZBABA rehberliğinde katılım sağladılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Narlıdere İlhan Onat İlkokulu
İlkokul Haberleri, İzmir İlkokul Haberleri, İzmir Narlıdere İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, İzmir İlkokul Videoları, İzmir Narlıdere İlkokul Videoları, İzmir Okulları, İzmir Narlıdere Okulları, İzmir İlkokulları, İzmir Narlıdere İlkokulları
Yayın Tarihi: 28.09.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)