Okulumuza Ziyaret
Taşlıçay İlçe Kaymakamı sayın Murtaza Ersöz,İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Ahmet Kaya,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Süleyman Çetin ve beraberindeki heyet ile okulumuza ziyarette bulundular.
Her bir öğrenci ile yakından ilgilenen Murtaza Ersöz,öğrenci ve öğretmenlerimize başarı dileklerinde bulunarak okulumuzun ve öğrencilerimizin oluşabilecek her türlü ihtiyacı karşılama adına tüm imkanları kullanacaklarını belirtti.
Sayın Ersöz ayrıca ilçe genelinde kendisinin öncü olduğu kitap kampanyasının devam ettiğini ve daha çok destek istediğini söyleyerek kitap okumanın önemini vurguladı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ağrı Taşlıçay Aşağı Düzmeydan İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ağrı İlkokul Haberleri, Ağrı Taşlıçay İlkokul Haberleri, Ağrı Okulları, Ağrı Taşlıçay Okulları, Ağrı İlkokulları, Ağrı Taşlıçay İlkokulları
Yayın Tarihi: 04.11.2019
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)