Okulumuzda 4. Sınıflara Yönelik Spor Dalı Eğitimleri (Karate, Judo, Tekwando)sona Erdi.
Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanmış olan iş birliği protokolü kapsamında ilkokul öğrencilerimizin spor aktivitelerine erişimin sağlanması, erken yaşlarda sporun çeşitli dallarıylatanıştırılması,yeteneklerinin fark edilmesi, geliştirilmesi ve yönlendirilmesi amacıyla ilkokul 4. sınıflarda Beden Eğitimi ve Oyun dersi saatlerinde "Okul Spor Dalı Eğitimi" programının uygulanması planlanmıştır. Okulumuzda da Karate , Tekwando , Judo eğitimlerimiz tamamlanmıştır.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kırşehir Merkez Cumhuriyet İlkokulu
İlkokul Haberleri, Kırşehir İlkokul Haberleri, Kırşehir Merkez İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Kırşehir İlkokul Videoları, Kırşehir Merkez İlkokul Videoları, Kırşehir Okulları, Kırşehir Merkez Okulları, Kırşehir İlkokulları, Kırşehir Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 30.05.2022 - Güncellenme Tarihi: 02.06.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)