Okulumuzda Bahar Şenlikleri Büyük Bir Coşku İle Kutlandı
OKULUMUZDA BAHAR ŞENLİKLERİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLANDI. İKİ GÜN BOYUNCA SÜREN ETKİNLİKLER BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ LATİFE ÖZER YÖNETİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİİ. EMEĞİ GEÇEN TÜM İDARECİ, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Ereğli Kdz. Ereğli Kandilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Zonguldak Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Zonguldak Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Ereğli Okulları, Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Zonguldak Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 20.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)