Okulumuzda "kitap, Okuyan Nesillerle Anlam Kazanır" Projesi Uygulanıyor
KONAK "Kitap, Okuyan Nesillerle Anlam Kazanır" projesi, okulumuzda çeşitili etkinlik ve çalışmalarla uygulanmaya başlamıştır.
Öğrencilerimiz proje kapsamında olan kitaplarla ilgili panolar hazırlamıştır. Bunun yanında okudukları kitapların kendilerinde bırak etkiyi resim, kompozisyon ve bir takım materyaller ile betimlemiş, bir takım ürünler ortaya çıkarmışlardır. Yaptıkları bu çalışmaları yine hazırlanan "Kitap Panoları" aracılığıyla bizimle paylaşmışlardır.
Öğrencilerimizin keyifle ve sessiz bir ortamda kitap okumalarını desteklemek amacıyla yine proje kapsamında yer alan "Okuma Köşesi", okul kütüphanemizin balkon terasında hazırlanmış olup, öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır.
Çalışmalara katılan tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin emekleri için teşekkür ediyoruz. Kitap okuyan bireyler her yeri güzelleştirir.
Okuma Köşemiz
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İzmir Konak Konak Cumhuriyet N. S. İşgören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Konak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Konak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, İzmir Okulları, İzmir Konak Okulları, İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İzmir Konak Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)