Okulumuzda Millî ve Manevi Değerler Kapsamında Çanakkale Zaferi, Kurtuluş Savaşı, Başta Olmak Üzere Şühedayı Anma Programları Düzenlenip ve Hatimler İndirilmiştir
Çanakkale Savaşında şehit olan şehitlerimiz, Kurtuluş Savaşında şehit olan şehitlerimiz, Depremde göçük altında kalıp şehit olan kardeşlerimiz için Kur’an-ı Kerim hatimleri okundu. Şehitlerimiz için Yasinler okundu. Okulumuzun mescidinde Şehitliğin önemi, Kurtuluş savaşında ve Çanakkale savaşında şehit olan şehitlerimizin kahramanlığı, yaptıkları fedakarlıklar anlatıldı.
Depremde göçük altında kalan şehitlerimiz ve bu depremle ilgili çıkarmamız gereken dersler, ilginç olaylar hem sınıflarımızda hem de okulumuzun mescidinde anlatıldı.
Okulumuz mescidinde Cuma Hutbesinde Şehitliğin önemi anlatıldı. Öğrencilerimizle beraber Cuma Namazı kılındı.
Mescide gelen, Şehitliğin önemiyle ilgili sohbeti dinleyen öğrencilere kitap hediye edildi. Öğle Namazı öğrencilerimizle beraber cemaatle kılındı.
Okulumuz mescidinde öğrencilerimize tatlı ikramı yapıldı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Konya Karatay Akabe İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Konya İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Konya Karatay İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Konya Okulları, Konya Karatay Okulları, Konya İmam Hatip Ortaokulları, Konya Karatay İmam Hatip Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)