"Turks Without Borders" Projesi
Okulumuz Fevzi Özakat Anadolu Lisesi, Türk Amerikan Kültür Derneği'nin (Turkish American Cultural Association of Washington, TACAWA) yürüttüğü "Turks Without Borders" projesine dahil olmuştur. Proje kapsamında her hafta okulumuz öğrencileri ile Amerika'daki Türk asıllı lise öğrencileri online platform üzerinden İngilizce öğretmenimiz Gözde Atalan gözetiminde çeşitli konularda İngilizce sohbet ederek hem yabancı dil konuşma becerilerini geliştirmekte hem de farklı kültür ve deneyimleri tanıma fırsatı elde etmektedirler. Öğretmenimiz Gözde Atalan ve öğrencilerimizi kutlar, kurumumuzun uluslararasılaşma hedefine katkılarından dolayı proje ekibimize teşekkür ederiz
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
İzmir Karabağlar Fevzi Özakat Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Karabağlar Anadolu Lisesi Haberleri, İzmir Okulları, İzmir Karabağlar Okulları, İzmir Anadolu Liseleri, İzmir Karabağlar Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 02.12.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)