10 - A Sınıfının Kaynaşma Etkinliği
Yorucu bir dönemin ardından 10-A sınıfı, başarılarını kutlamak ve sınıfa yeni katılan 3 öğrencimizin aileleri ile tanışmak için 11.12.2022 Pazar günü kaynaşma ve kutlama kahvaltısı tertip etti.
Velilerimizin hazırladığı birbirinden lezzetli yiyecekler çay ve sohbet eşliğinde yendi. Farklı spor etkinlikleri ile öğrenci ve veliler eğlendi. Ardından okulumuzun müzesi gezildi. Öğrencilerimizin başarılarını artırmak için yapılabilecekler görüşüldü. Motivasyonu artırmak adına gezilerin ve etkinliklerin yapılmasına karar verildi.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Trabzon Ortahisar Trabzon Merkez Fen Lisesi
Fen Lisesi Haberleri, Trabzon Fen Lisesi Haberleri, Trabzon Ortahisar Fen Lisesi Haberleri, Fen Lisesi Videoları, Trabzon Fen Lisesi Videoları, Trabzon Ortahisar Fen Lisesi Videoları, Trabzon Okulları, Trabzon Ortahisar Okulları, Trabzon Fen Liseleri, Trabzon Ortahisar Fen Liseleri
Yayın Tarihi: 13.12.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)