29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
Okulumuz bahçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı düzenlendi.Öğrencilere bayrak ve balon hediye edilerek bayram çoşkuyla kutlandı.
Okulumuz Özel eğitim öğretmenleri Aslı AYTEKİN ve Gonca ÇAKIR öncülüğünde öğrencilerin sunduğu program bahçede düzenlendi.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bilgilendirmesi yapıldı, şiirler okundu.Öğrencilere bayrak ve balon verildi.Öğrencilerimiz bayramı dolu dolu yaşadılar.Bayram okuldaki öğretmenler ve öğrencilerinin katılımı ile çoşkuyla kutlandı.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bursa Orhangazi Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu
Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Bursa Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Bursa Orhangazi Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Bursa Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Bursa Orhangazi Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Bursa Okulları, Bursa Orhangazi Okulları, Bursa Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri, Bursa Orhangazi Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 30.10.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)