Eğlenerek Öğrenelim, Öğrenirken Eğlenelim. . .
Günümüz eğitim sisteminde önemli yer teşkil eden somutlaştırarak öğretim, özellikle matematik gibi soyut konuların ağırlıkta olduğu derslerde daha da ön plana çıkmaktadır. Bu yönde çalışmalarını sürdüren okulumuz matematik öğretmeni Hatice GÜLÜCEHAN'dan yeni bir çalışma... Öğretmenimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kütahya Hisarcık Kutluhallar Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kütahya Ortaokul Haberleri, Kütahya Hisarcık Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Kütahya Ortaokul Videoları, Kütahya Hisarcık Ortaokul Videoları, Kütahya Okulları, Kütahya Hisarcık Okulları, Kütahya Ortaokulları, Kütahya Hisarcık Ortaokulları
Yayın Tarihi: 26.11.2019
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)