Engelliler Haftası Etkinlikleri. .
Okulumuz özel eğitim öğretmenleri Gökçe SÖNMEZOCAK,Zehra YILDIZ ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Cem ÇAMLIBEL'in katkılarıyla engelliler haftasına yönelik etkinlikler hazırlanmıştır.Etkinliklere tüm öğrencilerim katıldı ve çok eğlenceli zaman geçirdiler.
ETKİNLİK KLİP
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kırklareli Lüleburgaz Cumhuriyet Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kırklareli Ortaokul Haberleri, Kırklareli Lüleburgaz Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Kırklareli Ortaokul Videoları, Kırklareli Lüleburgaz Ortaokul Videoları, Kırklareli Okulları, Kırklareli Lüleburgaz Okulları, Kırklareli Ortaokulları, Kırklareli Lüleburgaz Ortaokulları
Yayın Tarihi: 20.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)