"Harekete Başla" Projesi
Okul Müdürümüz Alper AVLUK ve Güneysu Anaokulu Müdürü Ramazan ÇİÇEKLİ arasında "Harekete Başla"projesi imzalandı.
Öğrenciler Ocak-Haziran 2023 tarihleri arasında okulumuzda alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanan parkurlarda sporla buluşacak.
Çocukların bilgisayar ve televizyon gibi teknolojik materyaller karşısında oturarak geçirdikleri zamanın fazlalığı sonucunda vücut duruş bozuklukları,hareketsizlik ve kilo artışı görülmektedir.Proje kapsamında öğrencilerin fiziksel performanslarını artırmak,daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.Ayrıca öğrencilerin düzenli spor yaparak,hafıza ve zeka gelişimlerine yardımcı olmak hedeflenmektedir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Rize Güneysu Güneysu Spor Lisesi
Spor Lisesi Haberleri, Rize Spor Lisesi Haberleri, Rize Güneysu Spor Lisesi Haberleri, Rize Okulları, Rize Güneysu Okulları, Rize Spor Liseleri, Rize Güneysu Spor Liseleri
Yayın Tarihi: 14.01.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)