Her Koşulda Eğitim Projemizin Sınıflarımıza Yansımaları
Her Koşulda Eğitim isimli Erasmus+ Projemizde öğrenilen bilgiler ve kazanılan tecrübeler sınıflarımızda farklılaştırılmış eğitim uygulamalarına dönüşüyor.
Her Koşulda Eğitim isimli Erasmus+ Projemiz kapsamında yaptığımız Viyana ziyaretinde bir çok öğretmenimiz çeşitli kurs programlarına ve gözlem faaliyetlerine katıldı. Bu faaliyetler kapsamında edinilen bilgiler ve tecrübeler zaman zaman,
farlılaştırılmış eğitim ortamları ve uygulamaları olarak sınıflarımıza yansımaya başladı. Digital Eğitim başlıklı kurs faaliyetlerinde tanışılan yeni uygulamalar sınıflarımızdaki etkileşimli tahtalar kullanılarak öğrencilerimizle buluşuyor.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kırklareli Merkez Atatürk İlkokulu
İlkokul Haberleri, Kırklareli İlkokul Haberleri, Kırklareli Merkez İlkokul Haberleri, Kırklareli Okulları, Kırklareli Merkez Okulları, Kırklareli İlkokulları, Kırklareli Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 08.03.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)