Hisarcıktan Haniye Kurulan Gönül Köprüsü
Hisarcık Şehitler Ortaokulu Özel Eğitim Öğretmeni Esra DOĞAN, Diyarbakır ilimizin Hani İlçesi Kırım okulunda görev yapan Anasınıfı öğretmen arkadaşı Esma DEĞİRMENCİ ile işbirliği yaparak minik yürekleri mutlu ettiler.
Hisarcık Şehitler Ortaokulu Özel Eğitim Öğretmeni Esra DOĞAN, Diyarbakır ilimizin Hani İlçesi Kırım okulunda görev yapan Anasınıfı öğretmen arkadaşı Esma DEĞİRMENCİ ile işbirliği yaparak minik yürekleri mutlu ettiler.
Hisarcık Şehitler Ortaokulu Öğretmenlerinin desteği ile bir miktar para ve oyuncak toplan Esra DOĞAN, Hani’deki minik öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması ve onları daha mutlu kılmak için toplanan parayı ve oyuncakları arkadaşı Esma DEĞİRMENCİ’ ye gönderdi.
Şehitler Ortaokulu Öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eden Esma DEĞİRMENCİ, “öğrencilerim o kadar mutlu oldular ki görmeliydiniz. Bu yapılan yardımlar Hani’den Hisarcık’a gönül köprüleri kurulmuş oldu.” dedi.
Şehitler Ortaokulu Özel Eğitim Öğretmeni Esra DOĞAN da mesai arkadaşlarına ve öğrencilerine desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kütahya Hisarcık Hisarcık Şehitler Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kütahya Ortaokul Haberleri, Kütahya Hisarcık Ortaokul Haberleri, Kütahya Okulları, Kütahya Hisarcık Okulları, Kütahya Ortaokulları, Kütahya Hisarcık Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)