"Öğretmenler Çocuklar İçin Söylüyor"
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü "Öğretmenler Çocuklar İçin Söylüyor" projesi kapsamında Trabzon'un çeşitli okullarında görev yapmakta olan öğretmenler yöresel türküler seslendirdi. Müzik öğretmenimiz Ayşe TUNÇ AKIN da bu projenin içinde yer aldı. Kendisine emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Trabzon Ortahisar Trabzon Merkez Fen Lisesi
Fen Lisesi Haberleri, Trabzon Fen Lisesi Haberleri, Trabzon Ortahisar Fen Lisesi Haberleri, Fen Lisesi Videoları, Trabzon Fen Lisesi Videoları, Trabzon Ortahisar Fen Lisesi Videoları, Trabzon Okulları, Trabzon Ortahisar Okulları, Trabzon Fen Liseleri, Trabzon Ortahisar Fen Liseleri
Yayın Tarihi: 25.04.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)