Okulumuz Yiyecek - İçecek Atölyesinden Nefis Kokular Geliyor.
Okulumuz 11/B sınıfı öğrencileri yiyecek-içecek atölye öğretmenimiz Gülsün CÖMERT ile birlikte pizza yapmayı öğrendi.
Öğrencilerimiz büyük bi keyifle hamur bezelemekten, dış malzeme süslemesine kadar tüm aşamalarda görev aldılar. Yüz yüze eğitimin en keyifli anı olan atölye uygulamalarına devam ediliyor. Pandemi koşulları dikkate alınarak maske, temizlik ve hijyen konularına titizlikle dikkat ediliyor. Bu güzel çalışmamız Müdürmüz Sadrettin SOYLAR'ın katılımıyla renklendi.
Pizza çalışmamızın fotoğrafları ve eğlenceli videosu için aşağıya doğru ininiz
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Bursa Orhangazi Saadet Öcalgiray Özel Eğitim Meslek Okulu
Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Bursa Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Bursa Orhangazi Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Bursa Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Bursa Orhangazi Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Videoları, Bursa Okulları, Bursa Orhangazi Okulları, Bursa Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri, Bursa Orhangazi Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 29.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)