Okulumuzda Cumhuriyet'in 100. Yılı Kutlamaları
Okulumuzda Cumhuriyet'in 100.yılı büyük bir coşkuyla kutlandı.
Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri, Cumhuriyet Bayramı'nın anlamını vurgulamak ve kutlamak için çeşitli etkinlikler düzenledi.
Konferans salonunda saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Okul Müdürümüz İbrahim ŞAHİN günün anlam ve önemine dair anlamlı bir konuşma gerçekleştirerek katılımcılara seslendi. Şiir, video gösterimleri, marşlar ve koro gösterileri yapıldı. Okul bahçemizde ve sınıflarımızda Cumhuriyetin 100.yılına özel süslemeler hazırlandı.
video için tıklayınız --> meb_iys_dosyalar/61/01/202934/dosyalar/2023_11/04200136_kapisus.mp4
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Trabzon Ortahisar Kanuni Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Trabzon Anadolu Lisesi Haberleri, Trabzon Ortahisar Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Trabzon Anadolu Lisesi Videoları, Trabzon Ortahisar Anadolu Lisesi Videoları, Trabzon Okulları, Trabzon Ortahisar Okulları, Trabzon Anadolu Liseleri, Trabzon Ortahisar Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 31.10.2023 - Güncellenme Tarihi: 04.11.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)