Sayın Kaymakamımız ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sene Sonu Sergimize Katıldılar
Üreğil ilkokulunda düzenlemiş olduğumuz sene sonu sergimize ve mezuniyet törenimize katılan Sayın Kaymakamımız ZAFER KARAMEHMETOĞLU ve Sayın İlçe Milli Eğitim MÜDÜRÜMÜZ Mustafa SAKARYA 'ya teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz. İlkokul eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileriz. Öğretmenlerimiz Devran KILIÇ, Emine OCAK ÇALLIK, Elif Şebnem GÜNEŞ' e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bu güzel günü ikramları ile tatlandıran saygıdeğer velilerimize katılımlarından ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Bursa Orhangazi Üreğil İlkokulu
İlkokul Haberleri, Bursa İlkokul Haberleri, Bursa Orhangazi İlkokul Haberleri, Bursa Okulları, Bursa Orhangazi Okulları, Bursa İlkokulları, Bursa Orhangazi İlkokulları
Yayın Tarihi: 21.06.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)