Velilerimize E - Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı
Okulumuzda velilerimize yönelik çevrimiçi "Güvenli internet kullanımı" konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Okulumuz Rehber Öğretmeni Zeynep SABAHOĞLU ve İngilizce Öğretmenimiz Nesrin AKSU tarafından velilerimize yönelik çevrimiçi "Güvenli internet kullanımı" konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya katılan tüm velilerimize, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Muğla Yatağan Yatağan Gazi Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Muğla Anadolu Lisesi Haberleri, Muğla Yatağan Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Muğla Anadolu Lisesi Videoları, Muğla Yatağan Anadolu Lisesi Videoları, Muğla Okulları, Muğla Yatağan Okulları, Muğla Anadolu Liseleri, Muğla Yatağan Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 17.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)