Yüz Yüze 100 Çocuk Oyunu
Öğrencilerin bilişsel, duyuşsal, psikomotor, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacağı düşünülen geleneksel çocuk oyunlarının okul ortamlarında canlandırılması, ders içi ve ders dışı faaliyetlerde yer alması ve okul bahçelerinde geleneksel çocuk oyunlarının oynanmasını teşvik etmek amacıyla okulumuzun İlkokul kademesinde "Yüz Yüze 100 Çocuk Oyunu Projesi" kapsamında "Balık ağı oyunu, ebelemece, yakantop, yağ satarım bal satarım, köşe kapmaca, sandalye kapmaca..." gibi çok sayıda geleneksel çocuk oyunları canlandırılarak öğrencilerin gelişimlerine katkı sağlanmaya çalışılmıştır.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Batman Gercüş Kozlu Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Batman Ortaokul Haberleri, Batman Gercüş Ortaokul Haberleri, Batman Okulları, Batman Gercüş Okulları, Batman Ortaokulları, Batman Gercüş Ortaokulları
Yayın Tarihi: 23.05.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)