Yüz Yüze Eğitime Başladık
2020-2021 Eğitim Öğretim yılı ikinci dönem yüz yüze eğitime başladık. Sağlıklı ve başarılı bir dönem olması dileğiyle...
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Rize Güneysu Kızılay - Şükrü - Nurten Topçuoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe
Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Haberleri, Rize Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Haberleri, Rize Güneysu Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Haberleri, Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Videoları, Rize Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Videoları, Rize Güneysu Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe Videoları, Rize Okulları, Rize Güneysu Okulları, Rize Özel Eğitim Uygulama Merkezleri II. Kademe, Rize Güneysu Özel Eğitim Uygulama Merkezleri II. Kademe
Yayın Tarihi: 10.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)